34 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Promosyon Powerbank Hakkında

Powerbank diğer adıyla taşınabilir şarj cihazları, akıllı telefon kullanım sürelerinin artması ile birlikte oluşan şarj yetmezliğine en iyi çözüm olması nedeniyle son zamanlarda popüleritesi artmıştır. Nokia 3310 gibi eski klasik cep telefonlarını günlerce şarj bitme endişesi olmadan kullanabiliyorken şimdilerde üretilen akıllı telefonlar ile bu kadar uzun kullanım sürelerine ulaşmak pek mümkün görünmemektedir. Geçmişteki insanlar, birden fazla batarya kullanarak cep telefonu kullanım süresini artırmanın yollarını kendilerince bulmuşlardı. Ancak iPhone gibi pili pratik şekilde çıkarılamayan akıllı telefonların üretimi ile bu çözüm yolu artık kullanılamamaya başladı. Neyse ki imdadınıza taşınabilir şarj cihazları (Powerbank) yetişti. Ve şarj etmekten de öte özellikler ile donatılmış birçok powerbank çeşidi üretilir oldu. Promosyon powerbank ürünlerimiz başta iPhone, iPad ve tüm akıllı telefonlar olmak üzere birçok şarj edilebilir elektronik cihazlarınız ile tam uyumludur. Hem taşınabilir hem de kompakt yapıda olup, işinize gidip gelmenin yanı sıra uzun yolculuklar ve tatiller için de mükemmeldir. Powerbanklar tamamen markanıza özel hale getirilerek kurumsal bir hediye dönüştürülebilir. Çevrimiçi mağazamızdaki ürünleri inceleyebilir ve sizin için en uygun olan ürünü size özel fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz. Bu modern hediye ile reklam kampanyanıza hemen şimdi başlayın ve hedef kitlenize rakipsiz, kullanıcı değeri olan promosyon powerbank ürünlerini verebilirsiniz. Daha fazla hediye seçenekleri için diğer kategorilerimize göz atmanızı da öneririz.

Promosyon Powerbank Kişiselleştirme

Powerbanklar, çeşitli baskı ve lazer kazıma yöntemleri ile kişiselleştirildiklerinde özel bir promosyon ürünü haline dönüşmektedir. Klasik görünümlerini yüksek kaliteli baskılar ile birleştirmek, reklam mesajınızın şirketiniz için inanılmaz bir reklam efekti oluşturmasına yol açar. Taşınabilir şarj cihazları özellikle müşterileriniz, çalışanlarınız veya iş ortaklarınız için yararlıdır ve akıllı telefonlardan (kısacası herkes) yararlanan herhangi bir hedef kitleye erişim sağlar. Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı devasa boyutlardadır ve şarj konusunda problem yaşamamak için powerbank kullanma ihtimali %95'in üzerindedir. Promosyon powerbank ile sadece etkili bir tanıtım yapmakla kalmayacak, aynı zamanda hedef kitlenizin onsuz yaşamak istemeyeceği günlük kullanım aksesuarı da sunacaksınız!

Powerbank Faydaları

  • Taşınabilir ve kompakt tasarım
  • Yüksek kullanım Oranı
  • Yüksek görünürlük
  • Kaliteli ve dayanıklılık
  • Çeşitli ebat, renk ve malzemeler
  • Kapasite çeşitliliği (2500 - 20000 mAh)
  • Geniş hedef kitle
  • Modern hediye
  • Kişiye göre özelleştirilme

Markanıza Özel Powerbank

Çevrimiçi mağazamızda powerbanklar için çeşitli tasarımlar, kapasiteler, renkler ve malzemeler bulacaksınız. Taşınabilir şarj cihazlarını, elektronik cihazlarınız için her durumda güç sağlayabilen bir enerji istasyonu gibi düşünebilirsiniz. Promosyon Powerbank, müşterilerinize güç sağlamanın yanında hedef kitleniz arasında markanızın imajını ve varlığını güçlendirir. Logonuzun kolayca fark edilebilir şekilde yerleştirilmesi harika bir marka izlenimi yaratır ve böylece şirketinizin bilinirliğini kolayca artırabilirsiniz. Ayrıca marka bilinirliğini artırmak için diğer kategorilerimizi de inceleyebilirsiniz. Logo baskılı powerbank, son zamanların en popüler tanıtım ürünleri arasındadır. Her geçen gün popülaritesi artan, fuar ve tanıtım organizasyonlarının vazgeçilmez promosyon ürünleri arasında yerini almaktadır. Ajanda, kalem, şapka, tişört gibi klasik hediyeler ile markanızı sınırlandırmayın. Yeniçağa uygun modern promosyon ürünleri kullanmak güncel olmak demektir ve bu aynı zamanda iş performansınızın ve genel olarak şirketinizin duruşunun bir göstergesidir.

SEPETİM

close